Sub-total: 980,00 lei
Sub-total: 980,00 lei
Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Sub-total: 980,00 lei
Calcul de transport automat
Afișez toate cele 49 de rezultate
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Masa | 200 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 200 kg |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Masa | 200 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Masa | 200 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 200 kg |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Masa | 185 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Masa | 185 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Masa | 185 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Stejar |
| Greutate | 173 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 35 × 47 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 47 cm |
| Masa | 195 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Masa | 225 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Greutate | 92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 33 × 44 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 42 cm |
| Masa | 90 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Brad |
| Greutate | 95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 33 × 44 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 42 cm |
| Masa | 100 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 40 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 40 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 40 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 40 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 40 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 200 kg |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Masa | 225 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lungime | 274 cm |
|---|---|
| Latime | 152.5 cm |
| Inaltime | 76 cm |
| Masa | 1200 kg |
| Accesorii | fileu metalic |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Armatura | Toroane pretensionate 4 x 2.25 sau 6 x 2.25 |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Latime | 7 x 8 cm |
|---|---|
| Greutate | 31 kg |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Laturi | 8 x 7 cm |
|---|---|
| Lungime | 260 cm |
| Greutate | 34 kg |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 19 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 170 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 22 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 210 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 27 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 250 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 32 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 280 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 36 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 300 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 39 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 340 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 44 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Laturi | 9.5 x 9 cm |
|---|---|
| Lungime | 240 cm |
| Greutate | 47 kg |
| Armare | 6×2 toroane 2.25 mm |
| Laturi | 9.5 x 9 cm |
|---|---|
| Lungime | 260 cm |
| Greutate | 51 kg |
| Armare | 6×2 toroane 2.25 mm |
| Lungime | 210 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 6×2 toroane de otel 2.25 mm |
| Masa | 41 kg |
| Lungime | 250 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 6×2 toroane de otel 2.25 mm |
| Masa | 49 kg |
| Lungime | 280 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 6×2 toroane de otel 2.25 mm |
| Masa | 55 kg |
| Lungime | 340 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 6×2 toroane de otel 2.25 mm |
| Masa | 67 kg |
| Lungime | 450 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 6×2 toroane de otel 2.25 mm |
| Masa | 88 kg |
| Laturi | 9 x 9.5 cm |
|---|---|
| Lungime | 300 cm |
| Greutate | 59 kg |
| Armare | 6×2 toroane 2.25 mm |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 29 kg |
| Lungime | 170 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 33 kg |