Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Banci din beton cu sezut din lemn de stejar: Inovatia in amenajarea spatiilor publice.
Banca stradala
Daca ai fost vreodata intr-un parc sau intr-o gradina publica, cu siguranta ai vazut banci din beton cu sezuturi din lemn de stejar. Aceste banci sunt din ce in ce mai populare in ultimii ani, datorita durabilitatii, aspectului modern si inovator si a potentialului de a imbunatati estetica orasului.
Băncile stradale sunt în prezent o prezență comună în multe orașe din întreaga lume.
Afișez toate cele 33 de rezultate
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Masa | 185 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Masa | 185 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Masa | 185 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Masa | 200 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 200 kg |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Masa | 200 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Masa | 200 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 200 kg |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Masa | 185 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Masa | 185 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 49 cm |
| Masa | 185 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Stejar |
| Greutate | 173 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 35 × 47 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 47 cm |
| Masa | 195 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Masa | 225 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Greutate | 92 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 150 × 33 × 44 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 42 cm |
| Masa | 90 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Brad |
| Greutate | 95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 33 × 44 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 42 cm |
| Masa | 100 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 40 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 83 kg |
| Lemn | Brad |
| Diametru | 50 cm |
|---|---|
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 100 kg |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 40 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 40 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 40 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 40 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 39 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 40 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 200 kg |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Brad |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Masa | 225 kg |
| Aspect | Marmura alba |