No products in the cart.
Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Căminele din beton rotunde sunt esențiale în sistemele de canalizare și drenaj. Asigură durabilitate, etanșeitate și rezistență la presiune. Ideale pentru proiecte civile și industriale. Ușor de instalat, conforme cu standardele de calitate. Soluția optimă pentru infrastructura subterană durabilă și eficientă. Disponibile în diverse dimensiuni.
Afișez toate cele 4 rezultate
| Diametru | 80 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 12 cm |
| Diametru | 100 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 12 cm |
| Diametru | 200 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Diametru | 200 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Radier | 20 cm |
| Masa | 4416 kg |