Sub-total: 137,00 lei
Sub-total: 137,00 lei
Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Sub-total: 137,00 lei
Afișez 1 - 12 din 21 de rezultate
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Masa | 22 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Garantie | 24 de luni |
| Diametru | 25 cm |
|---|---|
| Inaltime | 40 cm |
| Masa | 45 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Garantie | 24 de luni |
| Diametru | 32 cm |
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Masa | 32 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Garantie | 24 de luni |
| Diametru | 32 cm |
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Masa | 32 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Garantie | 24 de luni |
| Diametru | 50 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Masa | 110 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Garantie | 24 de luni |
| Diametru | 38 cm |
|---|---|
| Inaltime | 36.5 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 66 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Diametru | 9 cm |
|---|---|
| Inaltime | 90 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 13 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 25 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 10 kg |
| Clasa beton | C 30/37 |
| Garantie | 24 de luni |
| Diametru | 45 cm |
|---|---|
| Inaltime | 55 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 120 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Diametru | 45 cm |
|---|---|
| Inaltime | 55 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 120 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Diametru | 38 cm |
|---|---|
| Inaltime | 36.5 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 66 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 22 kg |
| Garantie | 24 de luni |