No products in the cart.
Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Afișez toate cele 4 rezultate
| Unghi | 30 ° |
|---|---|
| Greutate | 112 kg |
| Lungimea bazei | 80 cm |
| Lungimea picoarelor | 100 si 60 cm |
| Laturi | 20 x 10 cm |
| Unghi | 30 ° |
|---|---|
| Greutate | 150 kg |
| Lungimea bazei | 128 cm |
| Lungimea picoarelor | 145 si 64 cm |
| Laturi | 20 x 10 cm |
| Unghi | 10 ° |
|---|---|
| Greutate | 45 kg |
| Lungimea bazei | 98 cm |
| Lungimea picoarelor | 26 si 7 cm |
| Grosime | 12 cm |
| Unghi | 30 ° |
|---|---|
| Greutate | 145 kg |
| Lungimea bazei | 128 cm |
| Lungimea picoarelor | 131 si 58 cm |
| Grosime | 20 x 10 cm |