Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Afișez toate cele 23 de rezultate
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 25 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 10 kg |
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 28 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 10 kg |
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 17.5 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 7 kg |
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 17.5 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 7 kg |
| Diametru | 32 cm |
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Masa | 32 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Diametru | 32 cm |
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Masa | 32 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Diametru | 38 cm |
|---|---|
| Inaltime | 36.5 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 66 kg |
| Diametru | 24 cm |
|---|---|
| Inaltime | 23 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 18 kg |
| Diametru | 38 cm |
|---|---|
| Inaltime | 36.5 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 66 kg |
| Diametru | 45 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 110 kg |
| Diametru | 45 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 110 kg |
| Diametru | 45 cm |
|---|---|
| Inaltime | 55 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 120 kg |
| Diametru | 45 cm |
|---|---|
| Inaltime | 55 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 120 kg |
| Diametru | 50 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Masa | 110 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Diametru | 50 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 110 kg |
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Masa | 22 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 22 kg |
| Diametru | 25 cm |
|---|---|
| Inaltime | 40 cm |
| Masa | 45 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Diametru | 25 cm |
|---|---|
| Inaltime | 40 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 45 kg |
| Diametru | 9 cm |
|---|---|
| Inaltime | 90 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 13 kg |
| Diametru | 9 cm |
|---|---|
| Inaltime | 90 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 13 kg |
| Diametru | 44 cm |
|---|---|
| Inaltime | 77 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 185 kg |
| Diametru | 44 cm |
|---|---|
| Inaltime | 77 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 185 kg |