No products in the cart.
Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Afișez toate cele 33 de rezultate
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Latime | 140 cm |
|---|---|
| Lungime | 140 cm |
| Inaltime | 20 cm |
| Accesorii | 1 x rama fonta D400, gol util 600 mm |
| Inaltime | 20 cm |
|---|---|
| Dimensiune | 230 x 230 cm |
| Greutate | Masa | 2650 kg |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Inaltime | 10 cm, 15 cm, 20 cm |
| Accesorii | 1 x rama fonta B125, gol util 600 mm, 1 x rama fonta C250, gol util 600 mm, 1 x rama fonta D400, gol util 600 mm |
| Latime | 120 cm |
|---|---|
| Lungime | 120 cm |
| Inaltime | 20 cm |
| Accesorii | 1 x rama fonta D400, gol util 600 mm |
| Diametru | 124 cm |
|---|---|
| Inaltime | 20 cm |
| Accesorii | 1 x rama fonta D400, gol util 600 mm |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Diametru | 230 cm |
|---|---|
| Inaltime | 20 cm |
| Accesorii | 1 x rama fonta D400, gol util 600 mm |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |