Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Afișez toate cele 24 de rezultate
| Lungime | 50 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 150 kg |
| Diametru | 55 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 140 kg |
| Diametru | 55 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 140 kg |
| Diametru | 50 cm |
|---|---|
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 140 kg |
| Diametru | 50 cm |
|---|---|
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 150 kg |
| Diametru | 43 cm |
|---|---|
| Inaltime | 79 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 135 kg |
| Lungime | 50 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 150 kg |
| Diametru | 43 cm |
|---|---|
| Inaltime | 79 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 135 kg |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 60 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 340 kg |
| Inaltime | 60 cm |
|---|---|
| Lungime | 150 cm |
| Latime | 50 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Greutate | 340 kg |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 250 kg |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 120 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 1250 kg |
| Lungime | 86 cm |
|---|---|
| Latime | 86 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 560 kg |
| Lungime | 86 cm |
|---|---|
| Latime | 86 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 560 kg |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 120 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 1250 kg |
| Lungime | 140 cm |
|---|---|
| Latime | 140 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 1550 kg |
| Lungime | 140 cm |
|---|---|
| Latime | 140 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 1550 kg |
| Diametru | 104 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 975 kg |
| Diametru | 104 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 975 kg |
| Diametru | 124 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 1000 kg |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 250 kg |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Latime | 100 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 975 kg |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Latime | 100 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 780 kg |
| Diametru | 124 cm |
|---|---|
| Inaltime | 80 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 800 kg |