Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Afișez 121 - 180 din 223 de rezultate
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Diametru | 230 cm |
|---|---|
| Inaltime | 20 cm |
| Accesorii | 1 x rama fonta D400, gol util 600 mm |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Diametru | 43 cm |
|---|---|
| Inaltime | 79 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 135 kg |
| Clasa beton | C 30/37 |
| Diametru | 43 cm |
|---|---|
| Inaltime | 79 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 135 kg |
| Clasa beton | C 30/37 |
| Diametru | 43 cm |
|---|---|
| Inaltime | 79 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 135 kg |
| Diametru | 53 cm |
|---|---|
| Inaltime | 88 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 190 kg |
| Diametru | 53 cm |
|---|---|
| Inaltime | 88 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 190 kg |
| Diametru | 53 cm |
|---|---|
| Inaltime | 98 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 200 kg |
| Diametru | 43 cm |
|---|---|
| Inaltime | 79 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 135 kg |
| Diametru | 53 cm |
|---|---|
| Inaltime | 98 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 200 kg |
| Lungime | 38 cm |
|---|---|
| Latime | 38 cm |
| Inaltime | 70 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 110 kg |
| Lungime | 38 cm |
|---|---|
| Latime | 38 cm |
| Inaltime | 70 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 110 kg |
| Diametru | 200 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Diametru | 200 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Radier | 20 cm |
| Masa | 4416 kg |
| Latura | 30 cm |
|---|---|
| Inaltime | 7.5 cm |
| Greutate | 10 kg |
| Latura | 39 cm |
|---|---|
| Inaltime | 7.5 cm |
| Greutate | 17 Kg |
| Diametru | 100 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 16 cm |
| Lungime | 50 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 100 kg |
| Clasa beton | C 30/37 |
| Diametru | 55 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 140 kg |
| Clasa beton | C 30/37 |
| Diametru | 55 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 140 kg |
| Clasa beton | C 30/37 |
| Diametru | 50 cm |
|---|---|
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 100 kg |
| Clasa beton | C 30/37 |
| Diametru | 50 cm |
|---|---|
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 100 kg |
| Clasa beton | C 30/37 |
| Diametru | 43 cm |
|---|---|
| Inaltime | 79 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 135 kg |
| Inaltime | 180 cm, 200 cm, 230 cm |
|---|---|
| Latime | 125 cm, 130 cm, 200 cm |
| Grosime | 7 cm, 9.5 cm |
| Lungime | 50 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 150 kg |
| Diametru | 43 cm |
|---|---|
| Inaltime | 79 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 135 kg |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 60 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 340 kg |
| Inaltime | 60 cm |
|---|---|
| Lungime | 150 cm |
| Latime | 50 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Greutate | 340 kg |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 250 kg |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 120 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 1250 kg |
| Lungime | 86 cm |
|---|---|
| Latime | 86 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 560 kg |
| Lungime | 86 cm |
|---|---|
| Latime | 86 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 560 kg |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 120 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 1250 kg |
| Lungime | 140 cm |
|---|---|
| Latime | 140 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 1550 kg |
| Lungime | 140 cm |
|---|---|
| Latime | 140 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 1550 kg |
| Diametru | 104 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 975 kg |
| Diametru | 104 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 975 kg |
| Diametru | 124 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 1000 kg |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 250 kg |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Latime | 100 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 975 kg |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Latime | 100 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 780 kg |
| Diametru | 124 cm |
|---|---|
| Inaltime | 80 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 800 kg |
| Lungime | 274 cm |
|---|---|
| Latime | 152.5 cm |
| Inaltime | 76 cm |
| Masa | 1492 kg |
| Accesorii | fileu metalic |
| Lungime | 274 cm |
|---|---|
| Latime | 152.5 cm |
| Inaltime | 76 cm |
| Masa | 1200 kg |
| Accesorii | fileu metalic |
| Inaltime | 180 cm |
|---|---|
| Latime | 125 cm |
| Grosime | 7 cm |
| Greutate | 360 kg |
| Inaltime | 230 cm |
|---|---|
| Latime | 130 cm |
| Grosime | 7 cm |
| Greutate | 470 kg |