Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Afișez 181 - 223 din 223 de rezultate
| Lungime | 60 cm |
|---|---|
| Latime | 40 cm |
| Grosime | 5 cm |
| Greutate | 27 kg |
| Lungime | 62 cm |
|---|---|
| Latime | 42 cm |
| Grosime | 4 cm |
| Greutate | 24 kg |
| Lungime | 30 cm |
|---|---|
| Latime | 49 cm |
| Inaltime | 15 cm |
| Greutate | 48 kg |
| Lungime | 30 cm |
|---|---|
| Latime | 49 cm |
| Inaltime | 15 cm |
| Greutate | 48 kg |
| Lungime | 60 cm |
|---|---|
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Dimensiune interioara debit | 30 x 45 cm |
| Greutate | 485 kg |
| Lungime | 60 cm |
|---|---|
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Greutate | 500 kg |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Latime | 100 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Armare | Armat |
| Masa | 1100 kg |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Armatura | Toroane pretensionate 4 x 2.25 sau 6 x 2.25 |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Latime | 7 x 8 cm |
|---|---|
| Greutate | 31 kg |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Laturi | 8 x 7 cm |
|---|---|
| Lungime | 260 cm |
| Greutate | 34 kg |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 19 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 170 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 22 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 210 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 27 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 250 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 32 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 280 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 36 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 300 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 39 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 340 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 44 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Lungime | 450 cm |
|---|---|
| Laturi | 7×8 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 58 kg |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Laturi | 9.5 x 9 cm |
|---|---|
| Lungime | 240 cm |
| Greutate | 47 kg |
| Armare | 6×2 toroane 2.25 mm |
| Laturi | 9.5 x 9 cm |
|---|---|
| Lungime | 260 cm |
| Greutate | 51 kg |
| Armare | 6×2 toroane 2.25 mm |
| Lungime | 210 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 6×2 toroane de otel 2.25 mm |
| Masa | 41 kg |
| Lungime | 250 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 6×2 toroane de otel 2.25 mm |
| Masa | 49 kg |
| Lungime | 280 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 6×2 toroane de otel 2.25 mm |
| Masa | 55 kg |
| Lungime | 340 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 6×2 toroane de otel 2.25 mm |
| Masa | 67 kg |
| Lungime | 450 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 6×2 toroane de otel 2.25 mm |
| Masa | 88 kg |
| Laturi | 9 x 9.5 cm |
|---|---|
| Lungime | 300 cm |
| Greutate | 59 kg |
| Armare | 6×2 toroane 2.25 mm |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 29 kg |
| Lungime | 170 cm |
|---|---|
| Laturi | 9×9.5 cm |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
| Masa | 33 kg |
| Unghi | 30 ° |
|---|---|
| Greutate | 112 kg |
| Lungimea bazei | 80 cm |
| Lungimea picoarelor | 100 si 60 cm |
| Laturi | 20 x 10 cm |
| Unghi | 30 ° |
|---|---|
| Greutate | 150 kg |
| Lungimea bazei | 128 cm |
| Lungimea picoarelor | 145 si 64 cm |
| Laturi | 20 x 10 cm |
| Unghi | 10 ° |
|---|---|
| Greutate | 45 kg |
| Lungimea bazei | 98 cm |
| Lungimea picoarelor | 26 si 7 cm |
| Grosime | 12 cm |
| Unghi | 30 ° |
|---|---|
| Greutate | 145 kg |
| Lungimea bazei | 128 cm |
| Lungimea picoarelor | 131 si 58 cm |
| Grosime | 20 x 10 cm |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Latime | 120 cm |
| Grosime | 10 cm |
| Greutate | 245 Kg |
| Lungime | 62 cm |
|---|---|
| Latime | 33 cm |
| Inaltime | 16 cm |
| Greutate | 28 kg |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Latime | 70 cm |
| Grosime perete | 10 cm |
| Armare | Armat |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Latime | 70 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Inaltime | 150 cm |
| Latime | 80 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Inaltime | 200 cm |
| Latime | 120 cm |
| Grosime perete | 20 cm |
| Armare | Armat |