No products in the cart.
Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Infrastructura Rutiera
Afișez toate cele 6 rezultate
| Lungime | 180 cm |
|---|---|
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 60 cm |
| Greutate | 1500 kg |
| Lungime | 30 cm |
|---|---|
| Latime | 49 cm |
| Inaltime | 15 cm |
| Greutate | 48 kg |
| Lungime | 30 cm |
|---|---|
| Latime | 49 cm |
| Inaltime | 15 cm |
| Greutate | 48 kg |
| Lungime | 60 cm |
|---|---|
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Dimensiune interioara debit | 30 x 45 cm |
| Greutate | 485 kg |
| Lungime | 60 cm |
|---|---|
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 80 cm |
| Greutate | 500 kg |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Latime | 100 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Armare | Armat |
| Masa | 1100 kg |