No products in the cart.
Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
spalieri beton dedeman pret
Afișez toate cele 2 rezultate
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Armatura | Toroane pretensionate 4 x 2.25 sau 6 x 2.25 |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Latime | 7 x 8 cm |
|---|---|
| Greutate | 31 kg |
| Armare | 4×2 toroane de otel de 2.25 mm |
DISCOUNT
PANA LA 16.49 %
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Inaltime | 10 cm, 15 cm, 20 cm |
| Accesorii | 1 x rama fonta B125, gol util 600 mm, 1 x rama fonta C250, gol util 600 mm, 1 x rama fonta D400, gol util 600 mm |
