Sub-total: 680,00 lei
Va rugam inainte de a comanda verificati costul transportului care nu este inclus in pretul produsului.
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Garantie | 24 de luni |
Capacele de camin sunt folosite pentru acoperirea caminelor.
Betonul folosit este de o clasa superioara C 25/30; el este armat in functie de traficul reglementat pe strada respectiva, pietonal sau carosabil.
Capacele de apometru vin cu o rama cu un capac detasabil din plastic sau fonta cu un diametru util de 60 cm.
Capacele de canalizare fac usor accesul necesar pentru citirea apometrelor prin ridicarea capacului.
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Garantie | 24 de luni |
| Greutate | 95 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 200 × 33 × 44 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 42 cm |
| Masa | 100 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Brad |
| Garantie | 24 de luni |
Reviews
There are no reviews yet.