Sub-total: 30,00 lei
Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Va rugam inainte de a comanda verificati costul transportului care nu este inclus in pretul produsului.
| Dimensiune | 60 x 40 x 4 cm |
|---|---|
| Greutate | 21 kg |
| Dimensiune | 60 x 40 x 4 cm |
|---|---|
| Greutate | 21 kg |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Finisaj | Piatra, lis (neted) |
| Lungime | 100 cm, 50 cm |
| Latime | 16 cm, 10 cm, 5 cm |
| Inaltime | 25 cm, 20 cm, 15 cm |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Latime | 120 cm |
| Grosime | 10 cm |
| Greutate | 245 Kg |
Reviews
There are no reviews yet.