Va rugam inainte de a comanda verificati costul transportului care nu este inclus in pretul produsului.
| Lungime | 62 cm |
|---|---|
| Latime | 33 cm |
| Inaltime | 16 cm |
| Greutate | 28 kg |
Placa pavaj din beton cu aspect de piatra naturala.
Are o rezistenta ridicata la conditii meteriologice nefavorabile.
Este potrivit atat pentru curti cat si in amenajarea parcurilor si a spatiilor cu detinatie comerciala.
Sunt produse din beton clasa C25/30.
Are o durata de viata de peste 30 de ani.
Beneficiile produsului
– rezistenta la inghet-dezghet
– stabilitate buna;
– montaj rapid;
– rezisitenta la uzura;
Garantie 24 de luni
| Lungime | 62 cm |
|---|---|
| Latime | 33 cm |
| Inaltime | 16 cm |
| Greutate | 28 kg |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 35 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Masa | 185 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lungime | 62 cm |
|---|---|
| Latime | 33 cm |
| Inaltime | 16 cm |
| Greutate | 28 kg |
Reviews
There are no reviews yet.