Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Afișez 61 - 120 din 223 de rezultate
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 25 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 10 kg |
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 28 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 10 kg |
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 17.5 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 7 kg |
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 17.5 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 7 kg |
| Diametru | 32 cm |
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Masa | 32 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Diametru | 32 cm |
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Masa | 32 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Diametru | 38 cm |
|---|---|
| Inaltime | 36.5 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 66 kg |
| Diametru | 24 cm |
|---|---|
| Inaltime | 23 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 18 kg |
| Diametru | 38 cm |
|---|---|
| Inaltime | 36.5 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 66 kg |
| Diametru | 45 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 110 kg |
| Diametru | 45 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 110 kg |
| Diametru | 45 cm |
|---|---|
| Inaltime | 55 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 120 kg |
| Diametru | 45 cm |
|---|---|
| Inaltime | 55 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 120 kg |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Finisaj | Piatra, lis (neted) |
| Lungime | 100 cm, 50 cm |
| Latime | 16 cm, 10 cm, 5 cm |
| Inaltime | 25 cm, 20 cm, 15 cm |
| Diametru | 50 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Masa | 110 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Diametru | 50 cm |
|---|---|
| Inaltime | 43 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 110 kg |
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Masa | 22 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Diametru | 20 cm |
|---|---|
| Inaltime | 30 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 22 kg |
| Diametru | 25 cm |
|---|---|
| Inaltime | 40 cm |
| Masa | 45 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Diametru | 25 cm |
|---|---|
| Inaltime | 40 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 45 kg |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lemn | Stejar |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Piatra naturala |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 45 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 50 cm |
| Inaltime | 50 cm |
| Masa | 285 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Lemn | Brad |
| Diametru | 9 cm |
|---|---|
| Inaltime | 90 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 13 kg |
| Diametru | 9 cm |
|---|---|
| Inaltime | 90 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 13 kg |
| Diametru | 44 cm |
|---|---|
| Inaltime | 77 cm |
| Aspect | Piatra naturala |
| Masa | 185 kg |
| Diametru | 44 cm |
|---|---|
| Inaltime | 77 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 185 kg |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 60 cm |
| Inaltime | 88 cm |
| Masa | 225 kg |
| Aspect | Marmura alba |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Latime | 140 cm |
|---|---|
| Lungime | 140 cm |
| Inaltime | 20 cm |
| Accesorii | 1 x rama fonta D400, gol util 600 mm |
| Inaltime | 20 cm |
|---|---|
| Dimensiune | 230 x 230 cm |
| Greutate | Masa | 2650 kg |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Latime | 120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Inaltime | 10 cm, 15 cm, 20 cm |
| Accesorii | 1 x rama fonta B125, gol util 600 mm, 1 x rama fonta C250, gol util 600 mm, 1 x rama fonta D400, gol util 600 mm |
| Latime | 120 cm |
|---|---|
| Lungime | 120 cm |
| Inaltime | 20 cm |
| Accesorii | 1 x rama fonta D400, gol util 600 mm |
| Diametru | 124 cm |
|---|---|
| Inaltime | 20 cm |
| Accesorii | 1 x rama fonta D400, gol util 600 mm |