No products in the cart.
Alege produsele care sunt la discount luna asta.
Afișez toate cele 9 rezultate
| Latime | 100 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Greutate | 1050 kg |
| Grosime perete | 10 cm |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 200 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Radier | 15 cm |
| Masa | 5000 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Inaltime | 100 cm |
|---|---|
| Grosime perete | 10 cm |
| Masa | 1000 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 200 cm |
| Inaltime | 150 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Radier | 15 cm, 20 cm |
| Armare | Armat |
| Masa | 6548 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 150 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 140 cm |
|---|---|
| Latime | 140 cm |
| Inaltime | 150 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Radier | 10 cm |
| Armare | Armat |
| Masa | 4200 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 180 cm |
|---|---|
| Latime | 180 cm |
| Inaltime | 150 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 200 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 100 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Garantie | 24 de luni |