Va rugam inainte de a comanda verificati costul transportului care nu este inclus in pretul produsului.
| Latura | 30 cm |
|---|---|
| Inaltime | 7.5 cm |
| Greutate | 10 kg |
Capac stalp cu aspect de piatra naturala.
Are o rezistenta ridicata la conditii meteriologice nefavorabile.
Este potrivit pentru decorarea coamelor de gard din piatra si beton.
Sunt produse din beton clasa C30/37.
Are o durata de viata de peste 30 de ani.
Beneficiile produsului:
– rezistenta la inghet-dezghet
– stabilitate buna;
– montaj rapid;
– rezisitenta la uzura;
Garantie 24 de luni
| Latura | 30 cm |
|---|---|
| Inaltime | 7.5 cm |
| Greutate | 10 kg |
| Latime | 100 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Greutate | 1050 kg |
| Grosime perete | 10 cm |
| Diametru | 104 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Aspect | Marmura alba |
| Masa | 975 kg |
| Lungime | 100 cm |
|---|---|
| Latime | 100 cm |
| Inaltime | 75 cm |
| Armare | Armat |
| Masa | 1100 kg |
Reviews
There are no reviews yet.