Sub-total: 10.387,00 lei
Sub-total: 10.387,00 lei
Banci stradale din beton
Masa stradala din beton
Jardiniere – ghivece
Cos gunoi stradal
Bolarzi – delimitatori
Apa si canal
Camine din beton rectangulare
Camine rotunde
Capace de camine
Ziduri de sprijin
Spalieri din beton
Suport de panou solar din beton armat
Infrastructura Rutiera
Placi si borduriAlege produsele care sunt la discount luna asta.
Sub-total: 10.387,00 lei
camin apometru
Afișez 1 - 12 din 17 rezultate
| Lungime | 80 cm |
|---|---|
| Latime | 80 cm |
| Grosime perete | 10 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Garantie | 24 de luni |
| Latime | 100 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Greutate | 1050 kg |
| Grosime perete | 10 cm |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime (interior) | 150 cm |
|---|---|
| Latime (interior) | 100 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 10 cm |
| Greutate | 1300 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 200 cm |
|---|---|
| Latime | 200 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Radier | 15 cm |
| Masa | 5000 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Inaltime | 100 cm |
|---|---|
| Grosime perete | 10 cm |
| Masa | 1000 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Masa | 2376 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 120 cm |
|---|---|
| Latime | 120 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 10 cm |
| Armare | Armat |
| Masa | 1200 kg |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 140 cm |
|---|---|
| Latime | 140 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 70 cm |
|---|---|
| Latime | 70 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 8 cm |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 150 cm |
|---|---|
| Latime | 100 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 10 cm |
| Armare | Armat |
| Garantie | 24 de luni |
| Lungime | 145 cm |
|---|---|
| Latime | 120 cm |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 10 cm |
| Armare | Armat |
| Garantie | 24 de luni |