Sub-total: 6.142,00 lei
Va rugam inainte de a comanda verificati costul transportului care nu este inclus in pretul produsului.
| Diametru | 100 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 12 cm |
| Garantie | 24 de luni |
| Denumire camin (Lxlxhxg) | Masa (kg) | Pret/buc, TVA inclus |
| camin rotund 100x100x12 cm | 1012.8 | 628 |
| camin rotund 100x50x12 cm | 506.4 | 377 |
| camin rotund 100x25x12 cm | 253.2 | 207 |
| Pentru fiecare gaura mai mica sau egala de 110 mm se percepe 35 de lei | ||
| Pentru fiecare gaura mai mare de 110 mm se percepe 45 de lei |
| Diametru | 100 cm |
|---|---|
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 12 cm |
| Garantie | 24 de luni |
| Greutate | Nu se aplică |
|---|---|
| Dimensiuni | Nu se aplică |
| Inaltime | 100 cm |
| Grosime perete | 15 cm |
| Armare | Armat |
| Masa | 2376 kg |
| Garantie | 24 de luni |
Reviews
There are no reviews yet.